Monika i Mateusz – Star Wars Wedding

2
detale-slubne-star-wars

Wyjątkowe wesele z motywem przewodnim Star Wars.

”Nasz dzień był 07.09.2019, emocje z tego dnia są nie do opisania, każdy musi to po prostu przeżyć. Wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyliśmy i bawiliśmy się świetnie 😊 ” – wspomina Monika.

zaproszenia-motyw-przewodni

Nie tak dawno temu, w pobliskiej galaktyce zostało zorganizowane wesele, a moc w jego organizację włożona była wielka. Jak widać, Monika wraz ze swoim mężem Mateuszem niczym wielcy mistrzowie Jedi zachowali balans pomiędzy akcentami z gwiezdno wojennej sagi, a swojskim klimatem klasycznego wesela. Cały ślub nie mógł obyć się bez znakomitego kompana oraz powiernika obrączek jakim był BB- 8, który przez całą ten czas towarzyszył przyszłej Parze Młodej. Goście z najodleglejszych zakątków razem połączyli swe siły i stworzyli coś naprawdę niezwykłego. Jeśli, ktokolwiek z Was planuje wesele w podobnym klimacie, możecie zostać młodymi padwanami tej wyjątkowej pary.

motyw-przewodni-sekoracje
slub-koscielny-motyw-przewodni

Relacjonując organizację ślubu i wesele, Monika wspomina, że świetnie sprawdziło się osobiste zaproszenie gości. Pozwoliło to spędzić czas z każdym z gości, poznać wiele historii, a dzięki temu na weselu panowała bardzo swojska atmosfera. Wybór motywu przewodniego wesele zgodnie z zainteresowaniami ułatwił wybór dodatków oraz stworzył niepowtarzalny klimat. Każdy element wesela, łącznie z muzyką, były nawiązaniem do filmów Star Wars.

detale-slubne-

Jedną z rad, jaką Monika i Mateusz udzieliliby przyszłym nowożeńcom, to nie odkładajcie podróży poślubnej w czasie. Sami wybrali się w podróż tydzień po weselu i uważają to za najlepszą decyzję. Jest to przedłużenie szczęśliwych momentów razem, zanim wróci się do codzienności.

sesja-slubna

Więcej możecie zobaczyć w filmiku:

https://bit.ly/3843hGd

Polecani podwykonawcy:

  • Sala weselna – Dom Weselny “Zakątek” we Wrocieryżu
  • Papeteria – Drukarnia Zaproszeń
  • Zespół – 4U BAND
  • Pierwszy taniec – GO4DANCE
  • Suknia – Suknia Ślubna Agnieszka Derlecka
  • Makijaż – Agata Klimczak Make-up
  • Brwi permanentne i rzęsy 3:1 – Divine Lashes Anna Garnick
  • Fotograf i Kamerzysta – Rec Studio – film i fotografia
  • Słodki Stół i Tort – Pracownia Wypieków Artystycznych

Dodaj komentarz