Kinga i Adrian – ślub w stylu klasycznym

2
ślub klasyczny

9 września 2017 roku

kościół na ślub w stylu klasycznym

“Na ślub zdecydowaliśmy się szybko, jakieś pół roku po zaręczynach. Stwierdziliśmy, że skoro rocznica naszych zaręczyn przypada w sobotę, to warto uczcić to… ślubem 🙂 Decyzję podjęliśmy jadąc samochodem i od razu wjechaliśmy do jednej z restauracji wstępnie zarezerwować termin.” – wspomina Kinga. 

“Podczas przygotowań stwierdziliśmy, że chcemy spędzić ten dzień tylko z tymi najważniejszymi dla nas osobami. Dlatego wstępną listę ponad 100 gości, zredukowaliśmy do 32 zaproszonych.”  Jednak “mały ślub wcale nie wiąże się z mniejszą organizacją, bo są elementy stałe, których nawet przy najmniejszym przyjęciu nie ominiemy – ksiądz, fotograf, kwiaty, sukienka, ustalanie menu, muzyka itd.”

Ślub i wesele zorganizowane było w stylu klasycznym. Dużo bieli, delikatnych i subtelnych dekoracji oraz  prostej elegancji. 

“Sukienka? Aby zminimalizować koszty oraz w myśl zasady “zero waste” – używana. W internecie dostępnych jest mnóstwo modeli i na pewno każda kobieta, niezależnie od figury znajdzie coś dla siebie. To moim zdaniem ważna rada dla przyszłych pań młodych :)” – sugeruje Kinga. 

ślub w stylu klasycznym

All Comments

Dodaj komentarz